Německá doga - Carmello di Capo Rizzuto

Novinky a aktualitky

Trenčín 24-1-2010

Kerouš absolvoval další výstavu, tentokrát mezinárodní výstavu v Trenčíně. Panička byla strašně šikovná a poprvé zapomněla doma foťák, takže nečekejte na žádné fotečky. Jinak jsme byli relativně úspěšní, panu rozhodčímu se Kerouš velmi líbil, řekl mi, že je pro něj Kerýnek typická doga a když mi dával známku, tak se mi ještě omlouval :)). Bohužel, měl pravdu, Kerouš nám opět na kruhu začal pajdat. Dělá mi to asi naschvál a snaží se mi tím naznačit, že ho ty výstavy fakt nebaví nebo nevím. Po venku lítá bez problémů do poslední chvíle a přijedem na výstavu, vlezeme do kruhu a najednou to nejde. Takže jsem výstavám vyhlásila stopstav a dokud se mu nezlepší noha nikam nejedeme.

Posudek zde - rozhodčí Bíroš Milan, SK - Výborný 2:
3ročný pes, dominantná stavba tela, hlavy, hlava velmi mohutná, dostatočná výška, v pohybe nie dobre došľapuje na ľavú zadní nohu

Za fotečku, kterou jsem mohla přidat k článečku mnohokrát děkuji Šárce, která nás na výstavě vyblejskla a podpořila ;). Děkujeme.

Jinak pokud byste toužili nás potkat, chystáme se podívat na Duocacib do Brna, ještě aby ne, když to máme pod nosem, tentokrát už snad nezapomenu foťák a objeví se tu pak i nějaké fotky :).
Žádné komentáře