Německá doga - Carmello di Capo Rizzuto

Novinky a aktualitky

Slovenská klubová výstava 12.10.2008

Jeden z posledních dnů babího léta jsme s Kerýskem strávili na Slovenské klubové výstavě, která se konala v Topoľčiankách. Kerča byl na předposlední výstavě v mezitřídě a byl tentokrát moc úspěšný. Myslím si, že dokonce moc hezky stál, ale to se uvidí až podle foteček, které mi snad někdo pošle :). Posuzoval pan rozhodčí z Maďarska a Kerýnek byl Výborný 1, ale bez titulu a samozřejmě, nebyla by to pro nás ta správná výstava, kdybysme ve třídě nebyli sami ;). Jinak jsme na této výstavě měli malou rodinnou sešlost, byli tam všichni naši sourozenci a dopadli takto:
Cenerentola di Capo Rizzuto - V1, CAC - mezitřída
Cacharell Anais di Capo Rizzuto - V1, CAC - třída otevřená
Centamore di Capo Rizzuto - V2, Cento se po výstavě zúčastnil také bonitace a byl uznán jako chovný ženich. Všem gratulujeme.

Posudek - rozhodčí Gyorgy Hartmann - Výborný 1 bez titulu
Vysoký pes, typická hlava mierne rozbiehavych linii, dobrý krk, trošku klenuté bedra, dobrý hrudník, mohol by byť širší, hnudné končatiny strmšie, trochu viazaný chod pánvových k., netrne kratší krok

Fotečky Kerči z kruhu nám dodala Alča Čapková - panička Bentlušky Catley Ranch a já bych jí za to chtěla moc a moc poděkovat !!
Žádné komentáře