Německá doga - Carmello di Capo Rizzuto

Novinky a aktualitky

NVP Olomouc 2007

Tak máme za sebou první oficiální výstavu (protože klubovka v dorostu se přece nedá počítat, protože známka beznadějný neexistuje :o)). Nedopadli jsme nijak slavně. Že mám doma trochu zvláštní exemplář dogy jsem věděla /přece jen nemá každý pes 94cm v kohoutku/, ale že se doze podobá tak málo (alespoň dle názoru p. Krinkeho) jsem přece jen netušila.
Celou výstavu se Kerča choval pěkně způsobně, sice by si nejraději hrál s každým psem, kterého jsme cestou potkali, ale nechal si vysvětlit, že  to nejde. Předvedení jsme dle mého soudu měli pěkné, zuby ukázal bez problému, z domu je zvyklý na kluzkou podlahu, takže mu pohyb v hale nedělal žádné extrémní problémy a na statickém posouzení stál na své možnosti opravdu pěkně. Přesto jsme si domů odvezli známku dobrá.
Absolvujeme ještě Brno, které mám přihlášené a pokud ani tam "nedopadneme", tak Kerču už nebudu zbytečně nikam přihlašovat.
Foťák je na opravě, takže svoji vlastní fotku žádnou nemám, ale díky Ivči z CHS Silva Tarok mám aspoň pár foteček a tímto jí za ně moc děkuji !!
A abych nezapomněla, gratuluji všem zúčastněným k výstavním úspěchům :o).
Žádné komentáře