Německá doga - Carmello di Capo Rizzuto

Novinky a aktualitky

MVP Trenčín 25-1-2009

Když jsme byli v půli cesty do Trenčína, tak jsem řekla, už nikdy tam nejedu! Cesta tam byla vcelku hrozná, poslední dva km jsme jeli hodinu, takže veškerá časová rezerva, kterou jsme si nechali byla pryč. Když se nám povedlo zaparkovat, bylo 9:38 a posuzovalo se od 9:30. Ještěže jsme šli na řadu jako třetí.
Doletěli jsme do haly, našli přijatelné místo, Kerča se stihl akorát vyvenčit a šli jsme na věc. Foťák jsem vrazila Verči a Ondrovi Qeirovic, takže za většinu fotek z celé výstavy vděčím jim. Móóóc děkujeme :).
Byla to Kerčova premiéra ve třídě otevřené. "Kupodivu" tam byl sám :) a nedopadli jsme nijak špatně. Ze začátku Kerýsek stál hezky a reagoval na pánečka, zoubky zvládáme s přehledem, proběhli jsme se a výsledek byl V1 CAC !! Takže jsme ještě čekali až pan rozhodčí odposoudí žíhané psy, ze čtyř psů vybral jako nejhezčího psa Elvise v. Haus Schleicher a s tím jsme šli soupeřit o CACIB. K mému obrovskému překvapení jsme jej získali my! A tak jsme ještě čekali na soutěž o BOB, kde s námi v kruhu byli naše sestra Kaška a Dráček Peti Landové. Kerča už toho měl ale docela plné zuby a navíc si chtěl hrát jak s Dráčkem, který stál z jedné strany, tak s Kasiou, která byla z druhé, takže už byl celkem roztěkaný a BOB získala Kasia. Ale to nám vůbec neva, v takový úspěch jsme stejně nedoufali!
Nakonec jsme po výstavě vyrazili směr Otrokovice, kde jsme šli ještě na procházku s Qeirou a Dizzčou a jejich páníky - Zuzkou, Ondrou, Verčou a Ondrou :).

Posudek - rozhodčí p. Benkovský - V1 CAC CACIB
Mohutná hlava, tmavé oko, výrazná maska, chrbtová linia mierne prehnutá, užší hrudník, končetiny dob. hrubky, bedr. strm. postav.
Žádné komentáře