Německá doga - Carmello di Capo Rizzuto

Novinky a aktualitky

Červen 2008

Měsíc nabitý dogařskými akcemi.
V červnu mi konečně jako vysokoškolákovi začaly prázdniny a tak jsme se s Kerčou rozjeli po všech koutech a stihli jsme mnoho věcí. Přesto nemám na stránky tolik času, kolik bych chtěla a tak se tu "novinky" objevují s pěkným zpožděním. Omlouvám se.

Kromě toho, že jsme byli v Bratislavě na výstavě, kde náš bráška Centamore získal v sobotu V1 CAC a v neděli V1 CAC CACIB BOB (moc moc gratulujeme!!), jsme stihli návštěvu u Leginďáčku, kde jsme okoukli poslední štěňátka, navštívili jsme Connie z Modrého ráje, byli jsme u hradu Potštejn, kde bydlí Attila a Dalilka Silva Tarok a ještě jsme stihli návštěvu u Paris Qeiry Cevelob a její paničky Verči.

V týdnu následujícím jsme vyrazili na výlet, který jsem soukromě pojmenovala "doží ZOO". Zúčastnilo se 5 německých dog z Brna a okolí a to jmenovitě: Desiré Silva Tarok s Ondrou a Zuzkou, Martin s Bonem, Andrejka se Cidem Credo Bohemia, Vendula s Christie Agátou z Josefovských búd a samozřejmě my s Kerrynkem. V ZOO jsme byli občas větší atrakce než zvířátka v klecích, ono taky potkat pět takových koníků pohromadě je zážitek sám o sobě.

No a závěr měsíce jsme strávili v krásném areálu manželů Křížových pod hradem Potštejn, kde jsme strávili příjemné 2 dny plné povídání o pejskách, výcviku našich mazlíků, zúčastnili jsme se také závodu Chamareé Cup a taky bylo všude samozřejmě mnoho dobrého jídla a pití. Tímto bychom chtěli ještě jednou pořadatelům moc moc poděkovat za skvěle strávený víkend!

Zde diplom jako důkaz toho, že nekecám a fakt jsme se zúčastnili :).
Obrázek “http://carmello.wgz.cz/image/9334746” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

No a ještě se chystáme 29.6. na kukačku na MVP Brno, takže tu možná ještě přibydou fotečky.

A v červenci nás samozřejmě čeká výcvikový tábor v Josefově a určitě i spousta dalších akcí!
Žádné komentáře