Německá doga - Carmello di Capo Rizzuto

Dogy v útulku, které hledají pánečky

Moritz

7letý harlekýn
V nabídce útulku Moritze bohužel nenajdete, neboť útulek jej odmítl dále nabízet pro jeho "stařecké mouchy" a rozhodl se nechat jej dožít v útulku. Přesto v útulku stále je, proto kdo byste měl zájem...

Převzato a upraveno z diskuze na KCHND
Jana G.
Dobrý den,

ráda bych posunula toto téma nahoru, protože Moritz, o kterém zde 1. října založila téma PavlinaO (díky!)stále nemá nový domov!!! Pro Moritze - nádherného psa - harlekýna německé dogy - se bohužel nakonec nepodařilo najít nové majitele a tak skončil v našem psím útulku ve Znojmě - Příměticích. Dalším a hlavním důvodem je ale i fakt, že pro Moritze je prostě potřeba najít páníčka který toto plemeno miluje, zná jeho potřeby, dokáže mu nabídnout život v teple a hromadu lásky. A kde jinde takového milovníka německých dog hledat než právě zde? Každopádně jak už jsem psala do návštěvní knihy webu Dogi v nouzi - Moritz je v našem útulku zajištěn co se týče základních potřeb - dostane najíst, občas ho někdo podrbe za uchem (v našem útulku na takové podrbání ale čeká ještě dalších 120 psů!), spí v relativním teple, ale opravdu spíš relativním, jelikož vnitřní ubikace našeho útulku se bohužel nachází v poloplechové stavbě, která je v hrozném stavu a novou budovu prostě nejsme schopni zafinancovat, ač to nikoho nemrzí víc než právě zaměstnance a příznivce útulku ve Znojmě - Příměticích.... Každopádně těm z vás kdo dogy znají a milují musí být jasné, že tohle prostě pro spokojený život Moritzovi stačit nemůže. Nehledě na to, že vnitřní ubikace našeho útulku nejsou původně stavěny pro tak velké psy a tak je tam Moritzovi opravdu těsno :-(. Možná je Moritz v měřítku plemene německá doga už starý, ale proč mu nedopřát krásný zbytek života?! A koneckonců, třeba je Moritzovi souzeno být na tomto světě ještě několik let, kdo ví?
Pokud se najde dobrá duše, která je schopná a ochotná poskytnout Moritzovi nový domov, ať mě prosím kontaktuje na e-mailu Jana.Dante@seznam.cz a já ráda zodpovím jakýkoliv dotaz týkající se Moritze (samozřejmě bude-li to v mých silách).
Děkuji.
Dogaře zdraví barzojářka a milovnice psů Jana G., externí spolupracovnice útulku Znojmo-Přímětice

http://www.utulek-znojmo.wbs.cz
http://barzoj.wgz.cz
Žádné komentáře